Iga töötav asi vajab hoolt, nõnda ka server.
Meie spetsialistid hoolitsevad selle eest, et Teie serverid töötaksid 24/7.

Serverihaldus

Paljud ettevõtted, kes on soetanud omale serveri ja lasknud selle tarnijal esialgselt seadistada, on üllatunud, kui palju võimalusi oma serveri olemasolu tegelikult pakub. Näiteks on võimalik teha kaugtööd kodukontorist ja saada andmetele ligipääs väljaspoolt ettevõtte sisevõrku. Kõik see võimaldab senisest efektiivsemat ja mugavamat töötamist, millega tõuseb kindlasti ettevõtte konkurentsivõime.

Serverihalduse teenus sisaldab serverite reaalajas jälgimist, turvauuenduste paigaldamist ning varundust. Samuti jooksvate muudatuste tegemist süsteemis (näiteks uute kasutajate lisamine). Paljusid rikkeid on võimalik ennetada ning seetõttu vältida rikkeid süsteemis.

Olulised on ka serveri regulaarne varundamine ja viirusetõrje. Teostame varundamist nii ettevõttesisestele (asukohaga kontoris) kui ettevõttevälistele (meie serverikeskuses, pilvelahendused) meediumitele. Samuti abistame sobiva viirusetõrje leidmisel kaitsmaks andmeid krüpto- ja lunavaraviiruste eest.

 

Pakume monitooringuteenust kõikidele oma halduses olevatele serveritele. Lisaks on võimalik monitoorida internetiühenduste olemasolu, võrguseadmete (WiFi, printerid jne) töösolekut ning vajadusel ka muid süsteeme (e-pood, koduleht).

Meie hoolduslepinguga kaetud serveritele on monitooringuteenus hooldusteenuse hinna sees.

Alati ei ole otstarbekas hoida tarkvara koos vajaliku infoga süle- või lauaarvutis. Näiteks raamatupidamistarkvara puhul võib tekkida sageli vajadus koostada arveid, kuid seda saab teha vaid kontorist.
Selleks oleme välja töötanud terminalserveri teenuse, kus server koos infoga asub meie serverikeskuses ning on alati ligipääsetav. Lisaks on tagatud ka andmete säilimine, kuna varundame regulaareslt virtuaalservereid ja kasutame tuntud tootjate viirusetõrjei

Teenuse hind sõltub serverite hulgast, konfiguratsioonist ja teenusetasemest. Täpsema pakkumise saamiseks palun võtke ühendust meie kliendihalduritega.

Renditeenust pakume paljudele lahendustele, sealhulgas:

Linuxil baseeruvad serverid;

Microsoft Windowsil baseeruvad serverid;

jne.

Infoturbelahendused

Kui Teie ettevõte töötab konfidentsiaalsete isikuandmetega või soovib paremini kaitsta ärisaladusi, siis leiame kindlasti sobivaima lahenduse.

IT hanked

Kõik vajalik alati kättesaadaval!
Kogu vajaminev IT riistvara ja tarkvara meilt!


IT teenused

Usaldades oma IT süsteemid meie haldusesse tagame professionaalse ja asjakohase lähenemise.