Kui Teie ettevõte töötab konfidentsiaalsete isikuandmetega või soovib paremini kaitsta ärisaladusi,
siis leiame kindlasti sobivaima lahenduse.

Infoturbelahendused

Pakume oma klientidele töökindlaid tulemüüre ja VPN-seadmeid, mida saab kohaldada vastavalt konkreetsetele vajadustele.

Kui paljud ettevõtte töötajad loevad e-posti avalikest WiFi-võrkudest, on reaalne oht postkasti parooli ning kirjavahetuse lekkimiseks. Selle ärahoidmiseks on võimalik luua turvaline ühendus sülearvuti/nutitelefoni ja ettevõtte meiliserveri vahel.

Kui Teie ettevõte töötab delikaatsete isikuandmetega, pakub raamatupidamisteenust, tahab kaitsta oma ärisaladusi või omab mingil muul moel kriitilise tähtsusega informatsiooni, siis selle valedesse kätesse sattumise vältimiseks on meil välja töötatud krüpteeritud virtuaalserveri teenus. Krüpteeritud on nii serveris olevad andmed kui ka andmevahetus kliendi ja serveri vahel. Turvataseme tõstmiseks on võimalik krüpteeringutasemeid lisada.

Infoturbe seisukohalt on ka oluline ettevõttekeskse viirusetõrjelahenduse olemasolu. Omame kogemusi erinevate lahenduste haldamisel (F-Secure, TrendMicro, McAfee, BitDefender, Symantec).

Paljud VPN-lahendused ehitame Fortinet FortiGate seadmete peale. Kuigi mudelivalik on lai ja pakub erinevaid võimalusi - internetiühenduse dubleerimine, erinevate Wi-Fi võrkude (ka avalike) keskne haldus jne - on ka kõige tagasihoidlikematel mudelitel sisseehitatud VPN-server.

FortiGate seadmed kasutavad SSL-il põhinevat VPN-i, mis võimaldab ühendusi luua ka üsna piiratud võrkudest (näiteks lennujaamade ja hotellide avalikud WiFi-d). Samuti tagab see tehnoloogia stabiilsema ja kiirema andmeedastuse VPN-tunnelis.

Kaitsmaks andmete konfidentsiaalsust, pakume võimalust kasutatavad virtuaalserverid krüpteerida. Nii on välistatud andmete lekkimine näiteks serveri varguse läbi.
Samuti on võimalik meilt krüpteeritud virtuaalserverit rentida.

Keskne viirusetõrje võimaldab paremat ülevaadet ettevõtte arvutipargi turvalisusest. Samuti on viiruserünnakute korral lihtsam tagajärgedega tegeleda ning viiruste edasist levikut piirata.

Järjest rohkem levivate nutitelefonide puhul kerkib turvalisus samuti esile - telefoni kadumisest või viirusega nakatumisest tulenevaid probleeme on võimalik ennetada.

Tegeleme peamiselt F-Secure toodete edasimüügiga, mis on pälvinud palju heakskiitu erinevatelt sõltumatutelt viirusetõrjetestidelt.

IT hanked

Kõik vajalik alati kättesaadaval!
Kogu vajaminev IT riistvara ja tarkvara meilt!


IT teenused

Usaldades oma IT süsteemid meie haldusesse tagame professionaalse ja asjakohase lähenemise.

Serverihaldus

Iga töötav asi vajab hoolt, nõnda ka server. Meie spetsialistid hoolitsevad selle eest, et Teie serverid töötaksid 24/7.